Żwir w Radomiu

Specjalnie dla firm budowlanych oraz osób prywatnych przygotowaliśmy i poszerzyliśmy naszą ofertę również o dostawę specjalnych kruszców budowlanych oraz stosowanych do budowania i upiększania ogrodów. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dostarcza żwir na terenie miasta Radom i okolic. Od wielu lat specjalizujemy się w pracach budowlanych, dlatego znamy wartość dobrych kruszców budowlanych. Możemy tym samym zapewnić, że żwir dostarczany przez nas jest czysty oraz doskonale sprawdza się jako materiał budowlany, lub półprodukt do przygotowania wylewki.

Sprzedawane przez nas kruszywo, dostarczane jest do klienta bezpośrednio przez nas. Dzięki temu, klient ma pewność, że kupuje materiał sprawdzony, pewny oraz w 100% doskonale przystosowany do prac budowlanych oraz przygotowania fundamentów nawet pod infrastrukturę drogową.

Gwarantujemy, że kupując żwir w naszej firmie, kupujecie Państwo produkt pewny, pochodzący z legalnego źródła. Złożone u nas zamówienie będzie zrealizowane w terminie, a cena będzie dla klienta zadowalająca.

 

P1011237 [800x600]
Kontakt:
Tel. 502 824 941

 

 

 

 

TAGI: kruszywo tanie