Wyburzenia w Radomiu

Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie prac wyburzeniowych oraz przygotowawczych pod inwestycje budowlane. Posiadamy ciężki sprzęt, który umożliwia wyburzanie budynków oraz eliminowanie naturalnych przeszkód, które przeszkadzają przy realizacji inwestycji. Od wielu lat oferujemy naszym klientom wyburzenia na terenie miasta Radom i w pobliskich miejscowościach.

Wyburzanie następuje przy pomocy ciężkiego młota wyburzeniowego, który obsługiwany jest przez profesjonalnego i bardzo doświadczonego operatora. Nasza firma jest wyspecjalizowana w wyburzaniu skomplikowanych pod tym kątem konstrukcji, natomiast nasz sprzęt zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy.

Naszą ofertę kierujemy do firm budowlanych, przedsiębiorstw niezwiązanych z branżą oraz osób prywatnych. Zapewniamy, że wyburzenia budynków odbywają się z zachowaniem wszystkich norm oraz przepisów związanych z bezpieczeństwem oraz higieną pracy. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna, bowiem szybkość i precyzja naszego działania idzie w parze z niską ceną oraz bardzo dobrym wsparciem ze strony naszych specjalistów.

 

Kontakt:
Tel. 502 824 941

 

 

 

 

 TAGI:Rozbiórki – Tanio