Piach w Radomiu

Każda inwestycja drogowa i budowlana wiąże się z potrzebą użycia dużej ilości piachu. Zwykle konieczny jest transport piachu z oddalonych od miejsca inwestycji kopalni. Nasz sprzęt pozwala na zapewnienie ciągłości dostaw tych surowców.

Posiadamy w ofercie doskonały piach budowlany, który przystosowany jest do mniej lub bardziej skomplikowanych prac budowlanych oraz wykończeniowych.

W naszej ofercie znajduje się piach do murowania, przystosowany do robienia wylewek, na podsypki oraz do miksokreta. Nasza oferta obejmuje nie tyko sprzedaż, ale również dostawę piachu w miejsce docelowe, czyli przykładowo w miejsce, gdzie odbywa się konkretna inwestycja.

Oferowany przez nas piach jest bardzo wysokiej jakości, czysty i odpowiednio przygotowany pod kątem budowlanym. Może być stosowany w różnorodny sposób. Dbamy o to, żeby piach podczas transportu zachował swoją czystość i nie był w żaden sposób zanieczyszczony. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które wykonują inwestycje na terenie Radomia oraz w jego okolicach.

Jest to jeden z ważniejszych, jeżeli nie najważniejszy profil działalności naszej firmy. Mamy bardzo korzystną cenę piachu oraz jego dowozu. Piach jest oczywiście dobrej jakości i jest przesiany. Mamy już wielu zadowolonych klientów z dostaw tego surowca.

 Posiadamy różne rodzaje piachu:

  • na podsypke
  • na wylewki
  • do murowania
  • do miksokreta

 

Kontakt:
Tel. 502 824 941