Koparko-ładowarka w Radomiu

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług budowlanych w zakresie przygotowania gruntów pod inwestycje budowlane oraz infrastrukturę drogową. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm budowlanych, jak również inwestorów oraz osób prywatnych, wymagających szybkiego działania, efektywności podczas pracy oraz skuteczności i niskich cen.

Nasza maszyna, czyli koparkoładowarka dostępna jest na potrzeby klienta przez cały czas, jaki określony jest w zleceniu. Do Państwa dyspozycji jest zarówno maszyna, jak i doświadczony, sumienny operator, który zapewnia profesjonalne podejście do zlecenia oraz pomoc, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów.

Specjalizujemy się w usługach świadczonych nowoczesnym sprzętem budowlanym na terenie miasta Radom oraz w okolicach. Ilość zrealizowanych przez nas zleceń oraz pozytywnych opinii na nasz temat niech będzie potwierdzeniem naszej skuteczności oraz sumienności podczas wykonywania prac ziemnych. Podejmiemy się także wykonania skomplikowanych prac, z którymi z pewnością poradzi sobie nasza koparkoładowarka.

Plik:Hydrema backhoe loader ubt.jpeg

 

Kontakt:
Tel. 502 824 941

 

 

 

 

 

TAGI: wynajem tania